28.09.2020 r. - Pożegnanie emeryta
Dodane przez webadmin dnia Październik 06 2020 11:20:39

Z dniem 30.09.2020 r. ze służbą w Państwowej Straży Pożarnej pożegnał się asp. sztab. Krzysztof Ojrzyński, który służbę w tutejszej komendzie rozpoczął w 1999 roku, jako absolwent Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie. ...

Treść rozszerzona


Z dniem 30.09.2020 r. ze służbą w Państwowej Straży Pożarnej pożegnał się asp. sztab. Krzysztof Ojrzyński, który służbę w tutejszej komendzie rozpoczął w 1999 roku, jako absolwent Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.

Asp. sztab. Krzysztof Ojrzyński pełnił służbę na stanowisku - Dowódcy zmiany, ponadto, z uwagi na ukończone studia licencjackie na kierunku ratownictwo medyczne pełnił funkcję Powiatowego Koordynatora Ratownictwa Medycznego służby. Od 2006 roku jako młodszy nurek MSWiA był także członkiem Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno - Nurkowego "Piotrków", uczestnicząc w wielu działaniach ratowniczych i humanitarnych na akwenach znajdujących się w województwie łódzkim i nie tylko.

Asp. sztab. Krzysztof Ojrzyński był wielokrotnie odznaczany i nagradzany: m.in. Brązową Odznaką "Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej", Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę, Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem "Za Zasługi dla Pożarnictwa", a także Dyplomem Komendanta Głównego PSP.

Podziękowania za służbę emerytowi złożył w imieniu funkcjonariuszy i pracowników KP PSP w Radomsku Komendant Powiatowy bryg. Mariusz Wojcieszko.

Emerytowi życzymy dużo zdrowia oraz spełnienia w każdym wymiarze życia.

[FOTOGALERIA]